Açık sistem giyinme odası ile giysileriniz artık çok daha kolay ulaşılır olacak. Modern görünümü ile siz de muhteşem bir giysi odasına sahip olmak istemez misiniz?

Giyinme Odası; konut projelerinde, ebeveyn yatak odalarında tıpkı bir ebeveyn banyosu gibi ayrılmış alandan oluşan kıyafet değiştirme ve barındırma alanıdır. Giyinme Odalarının başlıca tercih sebebi, yatak odası içerisinde dev bir gardıroptan ziyade kıyafetleriniz için daha toplu ve kullanışlı bir alan oluşturmaktır. Giyinme odasında kendinizi adeta bir butikte gibi hissedecek, kıyafetlerinizi özgürce seçebileceksiniz.

    Teknik Özellikler
  • Profilller yerden tavana sıkıştırılır. Bu sayede bir dolap gövdesinden çok daha sağlam ve uzun ömürlü bir sistem oluşur.
  • Giyinme Odası mobilya aksamının tamamında Kastamonu Entegre 1mm PVC kenar bandı kullanılmaktadır.
  • Giyinme odası profilleri arasında isteğe göre 25mm, 30mm, 36mm malzeme kullanılmaktadır.
  • Yalnızca bir allen anahtar kullanarak raf yüksekliklerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Vadiİstanbul, Tema İstanbul, Batışşehir, Dumankaya Modern Vadi, Trendist Ataşehir, Bulvar İstanbul, Egeboyu, Resim İstanbul, Acarkent, Mai Residence gibi projelerde uygulamasını yaptığımız giyinme odası çalışmalarımızı aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Hemen randevu almak için; 0216 606 1099

NOT: Aşağıdaki görseller tamamen kendi çalışmalarımızdır. İmleci görsel üzerine taşıyarak uygulamanın nerede yapıldığını görebilirsiniz. Projenize özel fiyat teklifi için bizi arayın…