Menteşe kapaklı dolaplar, kütüphane, kitaplık, açık giyinme odası dolapları, çamaşır odası-kiler dolabı, kurutma makinesi dolabı, kasa dolabı gibi özel ölçü, özel tasarım dolap uygulaması TUNA’da.

  • Üretimini yaptığımız tüm mobilya uygulamalarında dünyaca ünlü Egger, Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre markalarının 8-18-25-30mm E1 sınıfı kanserojen madde içermeyen 1. sınıf malzemelerini kullanmaktayız.
  • Tüm dolap uygulamalarımız tamamen minifix bağlantılı olup dolaplarımızın bağlantılarında kesinlikle vida kullanılmamaktadır. Minifix bağlantısı sayesinde dolaplarımız raf, alt-üst-yan birleşimleri sıfır hata ile monte edilebilmektedir.
  • Dolapların en önemli koruyucu bileşeni olan PVC kenar bandını 1mm olarak kullanmaktayız. Bu sayede dolaplarınızda aşınma en aza indirgenerek uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlayacaktır.
  • Dolaplarda stabilizenin en önemli etkeni olan arkalık malzemelerini 8mm geçme kullanarak salınımı ve devrilme risklerini tamamen ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca çekmece diplerinde de 8mm kullanarak maksimum dayanıklılık sağlamaktayız.

Tamamladığımız bazı uygulamalar;