Menteşe kapaklı dolaplar, kütüphane, kitaplık, açık giyinme odası dolapları, çamaşır odası-kiler dolabı, kurutma makinesi dolabı, kasa dolabı gibi özel ölçü, özel tasarım dolap uygulaması TUNA’da.

  • Üretimini yaptığımız tüm mobilya uygulamalarında dünyaca ünlü Egger, Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre markalarının 8-18-25-30mm E1 sınıfı kanserojen madde içermeyen 1. sınıf malzemelerini kullanmaktayız.
  • Tüm dolap uygulamalarımız tamamen minifix bağlantılı olup dolaplarımızın bağlantılarında kesinlikle vida kullanılmamaktadır. Minifix bağlantısı sayesinde dolaplarımız raf, alt-üst-yan birleşimleri sıfır hata ile monte edilebilmektedir.
  • Dolapların en önemli koruyucu bileşeni olan PVC kenar bandını 1mm olarak kullanmaktayız. Bu sayede dolaplarınızda aşınma en aza indirgenerek uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlayacaktır.
  • Dolaplarda stabilizenin en önemli etkeni olan arkalık malzemelerini 8mm geçme kullanarak salınımı ve devrilme risklerini tamamen ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca çekmece diplerinde de 8mm kullanarak maksimum dayanıklılık sağlamaktayız.

Tamamladığımız ve tasarımlarını yaptığımız bazı özel ölçü dolap uygulamaları;