Ray Dolap (Sürgülü Kapaklı Dolap) uygulamaları, yatak odası gardırop seçeneği olarak tercih edilmek ile birlikte kapak açılımının kısıtlı olduğu dar koridorlarda da tercih en önemli tercih sebebi olmaktadır. Aynı şekilde, ufak ölçüdeki yatak odalarında karyola ayak ucunda mesafenin az kalması durumunda da bu Ray Dolap sistemleri, kullanımı kolaylaştırarak yatak odanızı daha mükemmel hale getirir.

    RAY DOLAP TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Üretimini yaptığımız Ray Dolap uygulamalarında dünyaca ünlü Kastamonu Entegre markasının 8-18-25-30mm E1 sınıfı kanserojen madde içermeyen 1. sınıf malzemelerini kullanmaktayız.
  • Tüm dolap uygulamalarımız tamamen minifix bağlantılı olup dolaplarımızın bağlantılarında kesinlikle vida kullanılmamaktadır. Minifix bağlantısı sayesinde dolaplarımız raf, alt-üst-yan birleşimleri sıfır hata ile monte edilebilmektedir.
  • Dolapların en önemli koruyucu bileşeni olan PVC kenar bandını 1mm olarak kullanmaktayız. Bu sayede dolaplarınızda aşınma en aza indirgenerek uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlayacaktır.
  • Dolaplarda stabilizenin en önemli etkeni olan arkalık malzemelerini 8mm geçme kullanarak salınımı ve devrilme risklerini tamamen ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca çekmece diplerinde de 8mm malzeme ve tandem frenli ray kullanarak maksimum dayanıklılık sağlamaktayız.
  • NOT: Aşağıdaki tüm uygulamalar firmamıza aittir.

ÖN GÖRÜŞME

Telefon ile ön görüşme sırasında taleplerinizi dinleyerek istediğiniz çalışma ilgili detayları öğreniyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Mimari ekibimiz ile yerinde keşif ve projelendirme yaparak uygulamayı 3D olarak sizlere sunuyoruz.

ÜRETİM ve KONTROL

Proje, ebatlama ve CNC birimine gönderilerek üretimi tamamlandıktan sonra kontrol birimine ulaşır.

TESLİMAT

Kontrol biriminden onay alan ürünleriniz özenle paketlenerek teslimata hazır hale gelir.